Medzinárodný tréning pre pracovníkov s mládežou | Globálne vzdelávanie.sk

Medzinárodný tréning pre pracovníkov s mládežou

Organizácia Be International z Brna organizuje medzinárodný tréning pre pracovníkov s mládežou, ktorého ústrednou témou je ako pracovať so strachom a frustráciou súvisiacich s migráciou a Islamom medzi mladými ľuďmi.

Tréning poskytne priestor na to, ako pracovať s týmito témami, ktoré u mladých ľudí rezonujú, ako u mladých ľudí rozvíjať kritické myslenie a mediálnu gramotnosť. Počas tréningu budete mať možnosť diskutovať o migrácii a islame s odborníkmi, naučiť sa ako používať techniky nenásilnej komunikácie a ako vy ako pracovníci s mládežou môžete podporiť mladých ľudí v tom, aby súčasné výzvy dokázali vnímať z rôznych perspektív – napríklad aj ako príležitosti na učenie a vzájomné obohatenie.

Termín: 9. - 18. január 2017
Miesto:  Kaprálův mlýn blízko Brna, ČR

Tréning je určený pre 24 účastníkov zo šiestich krajín Dánsko, Francúzsko, Maďarsko, Slovensko, Česko a Poľsko. Zo Slovenska môžu byť vybraní 4 účastníci starší ako 20 rokov. Všetky náklady s tréningom sú hradené zo strany organizátora Be international, s výnimkou cestovného poistenia.
 
Všetky bližšie informácie k obsahu a cieľom tréningu ako aj praktické záležitosti nájdete na info stránke tréningu Everybody Welcome.
 
Tí, ktorých táto ponuka zaujala sa prihlasujte prostredníctvom online prihlášky, najneskôr však do 15. Novembra 2016 

Ak máte nejaké otázky, napíšte na everybodywelcome2017@gmail.com

Seminár je realizovaný vďaka finančnej podpore z EÚ programu Erasmus+.

9. august 2016 - 9:05